Hayda bre!

Tarih 31 Aralık’ken 1 Ocak’a dönünce pek birşey olmuyor ben de farkındayım. Ama, bu sefer valla baştan başlıyorum, bu sene kesin iyi şeyler olacak içime doğuyor, silkinip kendime geliyorum, tamam ya bu yıl artık o adımı atıyorum demeden de hayat geçmiyor ki be. Ben öyle eski yılda şunları yaptım yapamadım, yeni yılda illa şunları yapacağım listeleri yapmayı sevmiyorum. Yapamadıklarım yüzünden kendime gıcık olmayayım, yaptıklarım yüzünden de havalara girmeyeyim diye. (2011’de Defne’yi yaptım diye azıcık havalara girmiş olabilirim, o sayılmaz:))Sadece her yeni yıldan yeni birşeyler ummayı seviyorum.

2012’de gönlünden ne geçiyorsa o olsun! İsteyenin yeni bir işi, evi, arabası olsun, isteyen hayalindeki tatile gitsin, isteyen özlediklerine kavuşsun. İsteyenin de bizim gibi bir Defne’si olsun:)

Yeni yılınız kutlu olsun:))

Alın bir de size “Defne 2012’ye nasıl hazırlanır?” fotoromanı:

Defne, yeni yılın geldiğini ve evde olacağını öğrenince ne yapsak diye düşünmeye başladı.

Aklına bir fikir geldi.

Hemen hazırlıklara başladı.

Yeni yıl borusunu öttürdü.

Ve parti başlasın:)))

 

8 Responses to “ “Hayda bre!”

 1. my little world dedi ki:

  ooo eğlencenin doruklarında bir parti kızı:))Bayılıyorum Defneye maşallah ona..Size de iyi seneler.Bebişlerimiz uyusun da büyüsün inşallah yeni yılda:)

  • tuba dedi ki:

   my little word, sana da iyi seneleeer:) sevdiklerimizle beraber çok güzel bir yıl olur inşallah! kızlar da güzel güzel yer, güzel güzel uyur:)

 2. modaerator dedi ki:

  Mutlu Yıllar size anne kız 🙂
  bana yorum bıraktığın isime tıklayarak geldim açılan sayfa da kendi web sitenin linki yok onu mutlaka ekle ki birine yorum bıraktıgında seni bulmak istediğinde adresin çıksın.

  sevgiler:)

  • tuba dedi ki:

   modaerator, sana da mutlu yıllaaar:) rüzgar’a kocaman öpücükler! tavsiye için teşekkürler..

 3. Sessizce dedi ki:

  Merhaba,
  Maşallah çok tatlısın sen Defne. Allah seni anne babana bağışlasın, yüzün hep gülsün tatlı kuzum. Senin bir ay büyük modelindende bizde mevcut :)bizde de bir cangamadır gidiyor.

  Blogcu anneden hoplayarak geldim buraya, annelerin duyguları hissiyatları benzer zaten ama seni okuyunca çok tanıdık geldi yazdıkların. Yapmam deyip burun kıvırdığımız şeyleri sonra itinayla yapıyor olmak, ufaklığın ayaklarını poğaça diye sevmek vs vs çook tanıdık geldi çok.

  İyi yıllar bu arada 🙂
  Sevgiler

  • tuba dedi ki:

   sessizce, sana da zeynep’e de iyi yıllar:) Defne için söylediklerine de teşekkürleeer! herkes benzer şeyler yaşıyor ama bazıları bazılarının dilinden daha iyi anlıyor dediğin gibi:) ehh, 1 ay büyük modeli de sende varmış, cangama nedir sen benden daha iyi bilirsin. tecrübelerini benimle paylaşırsın artık!

 4. merve dedi ki:

  sesli kahkaha attım fotoromana:)harikaaa olmuş, harika bir yıl olsuN:)

  • tuba dedi ki:

   sağol merve yaa, defne’yle tanıştırmam lazım artık sizi:) sana da harika bir yıl olsuuuun:)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir