haftasonu…

Cumartesi günü güneşli havayı kaçırmamak için Defne eşofmanlarını giydi, kendini sokaklara attı! Artık herşeyi ne kadar da çok merak ediyorsun dimi poğaça ayaklı kızım benim? Rüzgar yaprakları sallıyor, arabaların kornası çalıyor, köpekler kitaptakiler gibi sessiz değil, koşup havlıyor, dünyada bizden başka ne kadar çooook insan var…Dışarıda hayat çok renkli!

Pazar günü yağmurlar başladı. Biz giyindik sarındık yine de düştük yollara. Bu sefer çok önemli bir amacımız vardı. Bugün Uğur doğmuştu, kutlamak lazımdı! E biraz da süslenmek gerekti:)

 

Artık evden çıkmaya hazırız! Ha bi de “Defne abla oluyo!” haftası etkinlikleri dahilinde Defne anakucağından pusete geçti. İçinde pek bir minik kaldı Defnecik:)

5 Responses to “ “haftasonu…”

 1. basak dedi ki:

  defnenin bu stylish kreasyonunu gören ve tezine az önce son noktayı koymuş olan başak sizce aşağıdakilerden hangisini yapmak için harekete geçmiş olabilir?

  A)defnenni bacaklarını ısırmak
  B)defnenin yanacıklarını sevmek
  C)defneyi göbüşünden başlayarak bıdıklamak
  D)defneni şortundan kendisine de almak
  E)hepsiiiiiiiiiiiiiiiii…

  • tuba dedi ki:

   tez bittiyse E şıkkını çoktan hakettin! ya bu arada şu anne-kız koleksiyonlarından zara da hazırlar mı ki acaba? zira o şorttan ben de istiyorum da:)

 2. basak dedi ki:

  bu arada..uuru da çok kıskandım hani..benim d.günümde de pati pati yürüyerek yanıma gelsiiiinnn…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir