İçinden bir sayı tut! Üç ile başlamasın:)

Bu cumartesi hem Defne için hem benim için “ilk” ler günüydü. Benim anne olarak ilk doğumgünüm, Defne’nin annesini kutladığı ilk doğumgünü, hep beraber kutladığımız Cumhuriyet Bayramı vardı gündemde! Gerçi benim doğumgünümü “Tuba bahane, Defne şahane” kampanyasıyla arada kaynattı bizim ekip ama ben de “Ben olmasaydım Defne de olmazdı” sloganıyla kendimi savundum. Faydası oldu mu? Hayır:)

Bir senedir alışmaya çalıştığım 3 ile başlayan yaşlarda, 3′ün yanına gelen sayı 0′dan büyük olunca acısı da daha büyük oluyormuş! Anladım. Şaka bir yana 3 ile başlayan yaşlar bana Defne’yi getirdi, daha ne isterim! Yaşlıyım, huysuzum, anneyim ama neyseki Defne’liyim:)

Ama yine de, benim de doğumgünüm var, beni de sevin!:)

 

 

One Response to “ “İçinden bir sayı tut! Üç ile başlamasın:)”

  1. basak diyor ki:

    bütün fotoğraflardaki ortak elemanlar: defne&başak…bu demek oluyo ki 3-4-5-6-7-8-9lu…yaş kombinasyonlarında ikimiz de bütün fotolarda olcaz =)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Follow

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: