senin annen bir çeşit deliydi yavrum!

Hayır zara’nın indirim günü kar, sis demeden sabah sabah yollara düştüğü için değil, hayır sağdan soldan aklını çelen tüm kadın kıyafetlerini es geçip taa en dipteki çocuk bölümüne gittiği için değil, hayır bu bahar, hadi yaza, olmadı sonbahara, hatta taa öbür kışa giyer diye birşeyler aldığı için değil; tam 6 kişi bir çocuğa kıyafet almaya gelen, çocuğunu ulu orta soyundurup ağlata ağlata kıyafet deneyen, “Aynur ablaaa, şu palto çok taaaarrrrzzz” diye hardal rengi paltoyu kızına giydirip sonra da “Aynuurrr abla, yok ay, tarz olmadı, kaka gibi olduuu.” diyen, bir paltonun 3 renk 4 bedenini ortaya serip, elini uzatan başka kadına “Ayyy onlar bizim amaaaa” diye çemkiren teyzelere rağmen pes etmeyip üstüne bir de 30 kişilik sıra bekleyip aşağıdakileri aldığı için “Senin annen bir çeşit deliydi yavrum!”

aha da ganimetler:) bir daha mı? töbe!

 

4 Responses to “ “senin annen bir çeşit deliydi yavrum!”

 1. Siu dedi ki:

  İlk görseldeki palto için sıraya girmeye değermiş! Acaba gitsem baksam bugün bulur muyum diye bile düşündüm! Güle güle giysin 🙂

  • tuba dedi ki:

   Geçen kış hamileyken defne’ye bu kış giyeceği bir sürü şey almıştım indirimden. Herkes dalga geçmişti ama bu sene hem işime yaradı, hem de başka bebeklerle pişti olmadı, geçen sezonun ürünü olduğu için:)) Yolun düşerse bir bak zara’ya yani:)

 2. Yasemin dedi ki:

  Zara insani zivanadan cikariyor gercekten. H&M de hakeza.

  Imza,
  karni burnunda -daha ziyade henuz cene kisminda- yeni okurunuz,

  -Yasemin

  • tuba dedi ki:

   Merhaba Yasemin, hoşgeldin:) Dediğin gibi Zara yoldan çıkarıcı, H&M de üstüne tüy dikici oluyor her sezon:) Sen de karnı çenesinde bir anne olarak yaşamaya başlamışsındır bile bu deliliği. Hele bir de kız bebek bekliyorsan vay haline:)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir