Sözüm söz!

Ben mutfakta vakit geçirmekten keyif alanlardanım. Yeni şeyler denemeyi de, anne usülü eski tatlar için çaba sarfetmeyi de severim. Yemek kitaplarını, dergilerini alıp uzun uzun okurum. Bizim evin mutfağından her daim güzel kokular yükselir.

Diye cümleler kurabilirdim. Eskiden:) Yani Defne’den önce. Şimdi yemekle ilişkim, en sevdiğimiz ama en pratik yemekleri en kısa sürede hazırlamak ve yemekten ibaret. Artık ben diyim zamansızlıktan, siz diyin tembellikten mutfaktaki sandalyedense salondaki koltuk pek bir cazip görünüyor gözüme! Lakin bu gidişata bir dur demek lazım! Defne bir büyüsün, şu aşağıdakileri yapacağım. Bak valla yapacağım. Hayır, şimdi de yaparım da Defne yiyemez. Ondan.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4 Responses to “ “Sözüm söz!”

  1. bahar diyor ki:

    ay o kozalaklar birleşik mi ayrılıyor mu acaba?

    • tuba diyor ki:

      yaa sanki kat kat ayrı gibi duruyor, bir iki fotosu daha var bende ama tam anlaşılmıyo. ortalarını delik yapıp bişeyle tutturulmus sanki..

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Follow

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: